בריאות וביטוח למחלות קשות

שיתוף:

בריאות וביטוח למחלות קשות

העתיד אינו ידוע אבל מה שבטוח שחייבים להיערך ככל האפשר לבואו. הסטטיסטיקה בשנים האחרונות מצביעה על עלייה בתוחלת החיים, כאשר במקביל אנו עדים גם לעליה באבחון של מחלות קשות בקרב טווח גילאים רחב מאוד. העובדה שמחלות ואירועים רפואיים קשים שונים כגון: סרטן מסוגים שונים, אירועים ומחלות לב כבר אינם נחשבים נחלת “הגיל השלישי”, הופכת את ביטוח מחלות קשות לרלוונטי יותר ויותר בכל גיל ובכל שלב בחיים.

בעת גילוי מחלה קשה, נגרמות למבוטח ולמשפחתו הוצאות גדולות לא מתוכננות אשר אינן מכוסות בביטוחי הבריאות / כיסויי השב”ן של קופות החולים: הוצאות על ייעוציים עם מומחים, אובדן הכנסה, טיפולים שאין ברירה אלא לעשות באופן פרטי, תרופות מקלות, הסעות, עזרה בבית ועוד ועוד ועוד.

מה זאת פוליסת כיסוי למחלות קשות?

הפוליסה “קונה” סכום כסף שיעמוד לטובת המבוטח בעת קרות המחלה. הכסף יאפשר למבוטח לעסוק בלהחלים ובמקביל להוריד ממנו את ההתמודדות עם בעיות כלכליות שעלולות להתרחש בגלל המחלה.

חשוב לציין כי הפוליסה מתארת במדויק אלו מחלות היא מכסה.

עלות הכיסוי לילדים וצעירים הינה נמוכה במיוחד.

לדוגמא – הצטרפות לביטוח עד גיל 17, תשלום עבור כיסוי של 100,000 ₪  כ- 6 ₪ בלבד, וזאת עד גיל 25! (אח”כ המחיר משתנה בהתאם לטבלת התפתחות פרמיה).

לאחרונה עידכנו ושדרגו משמעותית חברות הביטוח את התוכניות לביטוח למחלות קשות,ישנן מספר אופציות לכיסוי מיטבי. אנו פה לשירותכם לליווי והתאמה לתוכנית המתאימה עבורכם.

אין ספק שחשוב לחשוב על המחר וחובה להיערך גם לתרחישים לא טובים! מה שבטוח – העתיד לא ידוע אבל ניתן וכדאי לעשות כמיטב יכולתנו בשביל להיערך לבואו.

מסלול השקעה חדש – 500 S&P

אנו שמחים לעדכן כי בנוסף לכל יתרונות החיסכון בתוכניות השונות דרכנו, חברות ביטוח שונות ביניהם מגדל חברה לביטוח והראל חברה לביטוח, החליטו על הוספת מסלול השקעה חדש בקרנות הפנסיה, בקופות גמל להשקעה, בקרנות ההשתלמות ותוכניות חיסכון בפוליסות – מסלול מחקה מדד S&P 500 .

 

צרו עימנו קשר לפרטים נוספים בקשר לעדכון מסלול השקעה או הפקדות חדשות.

להסבר נוסף על S&P 500 לחץ כאן

אל תהיה פקמני”ק – דף תשואות עדכני לדוגמא 1- לחץ כאן לדוגמא 2- לחץ כאן

יתרונות פוליסה פיננסית – לחץ כאן

הזדמנויות למינוף והלוואות

אחד היתרונות בתוכניות הפיננסיות היא היכולת לקחת הלוואה על חשבון הכספים הצבורים וזאת בריבית אטרקטיבית ביותר.

ישנם המנצלים את העובדה שהתשואה הממוצעת בתוכנית החיסכון גבוהה מהריבית בהלוואה לצורך מינוף והשקעות נוספות.

לנתוני הלוואות כפי שקיימים כיום – לחץ כאן

עונת הנחשים והשריפות
זהירות נחש!! כיצד להימנע מפגישה עם נחש? מה לעשות במקרה של הכשה? 

לקריאת ההנחיות לחץ כאן

לקריאת ההנחיות לקראת ל”ג בעומר “מכבאות והצלה לישראל” לחץ כאן
מאחלים לכם קיץ נעים ובריא!

ארל’ה, סגלית, רחלי וכל צוות אגם פתרונות

ליין ביטוחים פיננסים

קהילת אגם היקרה, שווקי הביטוח בשנים האחרונות הולכים ומתפתחים בתמיכת הטכנולוגיה והכלכלה העולמית. שמחים להציג בפניכם ליין ביטוחים ייחודי ללקוחות אגם פתרונות. ביטוח סייבר

עושים לכם ‘סדר’ בביטוח רכב חשמלי ועמדות טעינה

קהילת אגם היקרה,עם בוא האביב אנו מאחלים לכם ולמשפחותיכם שמחה, שגשוג וצמיחה.אנו מקווים שתזכו לאינספור התחלות וחוויות חדשות, הגשמה עצמית, בחיים הפרטיים והעסקיים כאחד.

נכסים לא סחירים

לקוחות יקרים, כחברים בקהילת לקוחות אגם פיננסים, נרצה לשתף אתכם מעת לעת בכתבות מעניינות , בסקירות שוק ההון המתבצעות כל תקופה באפיקי השקעה חדשים,