אגם פתרונות פיננסים

המומחים הפיננסים מבית
א.פ סוכנות לביטוח (2010) בע"מ

בעולם המודרני, רווחה כלכלית ופיננסית היא אחד פרמטרים המובילים להגדלת האושר שלנו והחוזקה הנפשית שלנו.
בשנים האחרונות הולכות ומתרבות אפשרויות ההשקעה שמאפשרות התאמה אינדיבידואלית תוך התחשבות פרטנית למשקיע. על מנת לוודא שאתם מגובים בידע וניסיון אמיתי ושהבחירות אותן אתם מקבלים בכל הקשור לפיננסים שלכם יגובו בייעוץ מקצועי , אמין שנמצא בצד שלכם, אנו מזמינים אתכם לקרוא קצת עלינו ולהתחבר לחזון מאחוריו אנו עומדים יום יום עם כל לקוחות אגם!

אנו מאמינים בשלוב של מקצוענות ומצפון! הייעוץ הפיננסי שלנו, שמגובה בידע וניסיון של מעל 30 שנים משולב עם מחויבות כנה ואמיתית. אנו מקפידים להתאים לכל לקוח את הפתרון הנכון לו בלבד.
מעל 30 שנים אנחנו מסתכלים ללקוחות שלנו בעיניים ונמצאים איתם גם ברגעים קשים. חשוב לנו שהם ימריאו כלכלית, ישקיעו נכון ולא יקפאו על השמרים.

אנו מאמינים ופועלים בתפיסה וראייה הוליסטית של הלקוח בכל רבדיו ודואגים להטמעה של התפיסה הזו לצד הכלכלי של הלקוח.  

בזכות העובדה שאנו עוסקים במספר תחומים היכולת שלנו ליצור ניתוח מעמיק היא מאוד גבוהה: אפשרויות מימון, יעוץ משכנתא, תכנון פנסיוני, ביצוע הפקדות, תכנון השקעות, פתרונות נדל״ן, תכנון פרישה ועוד …יש לנו יכולת אובייקטיבית ומעשית להסתכל על הכל מלמעלה.

כאשר יועץ בבנק מסתכל על האינטרס של הבנק ויועץ בבית השקעות מביא רק כיוון אחד של בית ההשקעות, אנחנו שמכירים את הלקוחות שלנו ומשפחותיהם  מכל הכיוונים ומכירים את שוק ההון מכל הכיוונים, יודעים להתאים את המסלול הנכון, עם המרכיבים הנכונים לצרכים האמיתיים של כל לקוח ולקוח.

לצורך כך ועל מנת לוודא שאנו מחויבים ללקוחותינו בלבד,  בנינו מודל שירות שאינו תלוי באף גורם חיצוני כגון: חברות הביטוח, הבנקים, בית השקעות זה או אחר ועוד. מודל זה נבנה מתוך ההבנה כי הלקוח הוא המרכז ועלינו כמי שאמונים ללוות אותו שנים רבות ולהיות חתומים על המלצתינו, להיות מנותקים מכל השפעה שעלולה להשפיע על הייעוץ שלנו!

אנו מלווים את לקוחותינו, בכל שלבי החיים: מהעבודה הראשונה, הקמת משפחה, שינוי תעסוקתי במהלך הדרך, הגעה לגיל פרישה וכמובן גם במשברים אישיים, וכלכליים.

אז למה לבחור את אגם פתרונות לניהול הפיננסים שלכם?

*

ניסיון חיים אמיתי

*

היכרות מעמיקה עם תחום הכלכלה והפיננסים

*

היכרות מעמיקה עם הלקוחות

*

מחויבות אך ורק ללקוח

*

היכרות מהשטח של עבודה עם כספים

שאלות ותשובות

לכל מי שרוצה גם לחסוך וגם להשקיע. מי שרוצה לקחת את הכספים שלו ולא “להיתקע” ללא רווחים, מי שרוצה ליצור לעצמו חיסכון ביחד עם השקעה ולקבל תפיסה כוללת של שוק ההון והשקעות אלטרנטיביות. שכירים, עצמאים, בעלי חברות, פורשים.

אנחנו רואים את כלל האפשרויות. איננו מחויבים לבית השקעות כזה או אחר או לבנק כזה או אחר. אנחנו מכירים את הלקוחות והצרכים והיכולות שלהם בצורה עמוקה ואישית, מכירים את כלל ההשקעות הקיימות (אלטרנטיביות ו״רגילות״) ויוצרים את הפאזל הנכון – התאמה שיוצרת גם חיסכון וגם השקעה.

הצד הכלכלי הוא אחד הכלים להגדלת האושר שלנו והרווחה הנפשית שלנו. תפיסה הוליסטית של צרכי הלקוח, הבנה מעמיקה שלו ותפיסה רחבה של הכלים הפיננסיים הקיימים בשוק יצרו עבור הלקוח שלנו את ההחלטות הפיננסיות הנכונות

אנחנו מבצעים תכנון פיננסי הכולל ניתוח יכולות וצרכים של הלקוח, גילאים, מצב משפחתי, תכנון קדימה (חתונה, ירושה, רכישת בית וכו), ומול זה את המצב הקיים בשוק בכל אחד מהאפיקים. כשאנחנו יוצרים את החיבור בין השניים, מקבלים תכנון פיננסי הוליסטי ונכון. בסופו של דבר הלקוחות נמצאים איתנו למעלה מ- 30 שנה, והמצפון, היושרה וההכרות המעמיקה איתם ביחד עם היכולות והידע, הם אלה שמובילים אותנו מקצועית.

מוצרים ושירותים בתחום הפיננסי

באמצעות אגם פתרונות אתה יכול לפתוח חשבון כמו שרק המיליארדרים והגדולים יכלו עד עתה. 

IRA

קופת גמל בניהול אישי (IRA – Individual retirement account), היא קופת גמל/השתלמות שהכספים הצבורים בה מתנהלים על ידי החוסך עצמו, או על ידי גוף מיופה כח.
סדר ושליטה בתוכניות קיימות. בדיקת אלטרנטיבות, האם קיים כפל ביטוח? ניתוח הסיכונים לעומת מערך הביטוח הקיים.
ניהול סיכונים ומערך השקעות תכנון פיננסי חכם. מותאם בדיוק בשבילך!
תוכנית חיסכון פיננסית היא מכשיר מצויין לחיסכון והשקעה. אינכם צריכים להיות מומחים בהשקעות. היא מתאימה לכל אחד ולכל סכום.
מה זה נכסים בלתי סחירים? מה היתרונות? חסרונות? כיצד משקיעים בנכסים לא סחירים?
מה זה נכסים בלתי סחירים? מה היתרונות? חסרונות? כיצד משקיעים בנכסים לא סחירים?
פלטפורמה דיגיטלית מחברת בין אנשים שיש להם כסף ורוצים להשקיע אותו בהשקעה עם פחות עמלות ויותר ריבית, לבין אנשים שצריכים כסף.
סדר ושליטה בתוכניות קיימות. בדיקת אלטרנטיבות, האם קיים כפל ביטוח? ניתוח הסיכונים לעומת מערך הביטוח הקיים.
במידה וישנם רזרבות כספיות בחברה פנה אלינו לקבלת אפשרויות השקעה ומיצוי הרווח.
מה זה נכסים בלתי סחירים? מה היתרונות? חסרונות? כיצד משקיעים בנכסים לא סחירים?
להרוויח כסף ללא תלות בשוק ההון . קרנות חוב, קרנות הלוואות לנדל”ן, קרנות נדלן יזמי, קרנות גידור, PTP, הלוואות חברתיות, נכסים בלתי סחירים.

רוצים לדבר איתנו?

השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם.
נשמח להסביר ולהרחיב על המוצרים שלנו,
ולהתאים אותם לצרכים שלכם.