השמיים מתחילים להיפתח וסוף סוף חוזרים לטוס

שיתוף:


כעת, עם הפתיחה ההדרגתית של השמים ותחילת החזרה לשגרה חברות הביטוח חוזרות בהדרגה לשווק את ביטוחי הנסיעות לחו”ל. חלק מחברות הביטוח למדו את השוק והצרכים החדשים שנולדו כתוצאה ממגפת הקורונה ועדכנו את ביטוח הנסיעות שיותאם למציאות החדשה. ביטוח זה – הוא ביטוח במתכונת חדשה: יקר ממה שהיינו רגילים אליו מחד ומגיסא כולל כיסויים שהפכו לנחוצים והכרחיים בעקבות מגפת הקורונה כגון : החזר הוצאות על שהייה בחו”ל במקרה של בידוד, התייחסות ביטוחית לביטול טיסה עקב גילוי הידבקות בנגיף ועוד.

נכון להיום, חלק מחברות הביטוח עדיין משווקות את הפוליסות הישנות. המשמעות היא שהן לא מתייחסות לנושא הקורונה דבר שיכול להשאיר את הנוסע חשוף במקרים רבים הן כלכלית והן רפואית. בנוסף, מי שרכש פוליסת ביטוח נסיעות לחו”ל שנתית, לא יכול לחדשה בשלב זה. כרגע ניתן לרכוש ביטוח פרטני מותאם בלבד לגבי כל נסיעה בנפרד ולא כבעבר, שניתן היה לרכוש ביטוח נסיעות לחו”ל שנתי (לאנשי עסקים או למי שמרבה בנסיעות לחו”ל).

כפי שצויין ישנן חברות שכבר נערכות עם פוליסות נסיעות לחו”ל המותאמות לעידן החדש.

האתגרים העומדים בפני חברות הביטוח בפוליסות נסיעות לחו”ל בעידן החדש הם רבים ודינמיים:
• מה עושים במצב שנוסע מתגלה חיובי טרם עלייתו למטוס?
• מה עושים בעת גילוי קורונה בעת השהייה בחו”ל, דבר המצריך אשפוז ארוך, לפחות 14 יום, שעלותו יכולה להגיע לעשרות אלפי דולרים?
• כיצד מתייחסים למצב התחלואה שמשתנה מיום ליום. מדינה שהייתה עד כה ירוקה יכולה להפוך לאדומה ומחייבת בידוד במעבר ממנה למדינה אחרת ויש להתייחס לכך ברמת הכיסוי הביטוחי .
• כל מדינה מתייחסת באופן שונה לנגיף לדוגמא: יש מדינות המחייבות אותך להיכנס לבידוד..

שאלה נוספת ומאתגרת לא פחות את חברות הביטוח – הינה שאלת הכיסוי הביטוחי לגיל השלישי
כיצד יהיה ניתן לבטח את הגיל השלישי? הסיכון בהדבקות במחלה כידוע הוא גבוה בגילאים אלה וחברות רבות חוששות לבטח אותם. כידוע הופעל (ועדיין מופעל) לחץ תקשורתי וחברתי לאפשר לאוכלוסיית הגיל השלישי לטוס ,לטייל ולהמשיך ולחיות את חייהם כבעבר.
אז מה עושים? איפה נכון לרכוש כיסוי ביטוח נסיעות לחו”ל ומה באמת יכסה אותי בצורה מיטבית ומותאמת לתקופת הקורונה?

אנו כהרגלנו בחנו את הנושא היטב והבנו שיש חשיבות עליונה שהביטוח בעידן החדש יתייחס למספר נקודות קריטיות בניהן :
• דאגה למבוטח שנאלץ לבטל טיסה: במקרה של תחלואה, בדיקות בשדה התעופה או בידוד בישראל.
• פתרון למבוטח הנמצא בחו”ל: במקרה של תחלואה, בדיקות בשדה או סגר במדינה בה המבוטח שוהה
• אפשרות לכיסוי ביטוחי בזמן מגיפה גם לבני משפחה גרעינית / מלווה לנסיעה.

שתי חברות ביטוח המציעות כיום פוליסת ביטוח נסיעות לחו”ל המותאמת לעולם החדש הינן: חברת הראל וחברת פאספורטכארד. בכל חברה ישנה התייחסות לכיסוי סיכוני הקורונה בשינויים קלים.
אנו ממשיכים לבחון ולהתעדכן עבורכם בשינויים ובעדכונים בנושא ומקווים שבקרוב, נוכל לחזור ולתת לכם את האפשרות להצטרפות דיגיטלית יעילה לפוליסת ביטוח מקיפה ואיכותית.
אנו נעדכנכם בקרוב בשינויים הרלוונטיים ודרך ההתקשרות לעריכת הביטוח.

בינתיים, פנו אלינו בטלפון: 02-5337070 או השאירו פרטים כאן

בכל צורך של רכישת ביטוח נסיעות לחו”ל. אנו נבדוק כל מקרה לגופו, נלווה ונתאים לכם את הכיסוי הנכון.

ליין ביטוחים פיננסים

קהילת אגם היקרה, שווקי הביטוח בשנים האחרונות הולכים ומתפתחים בתמיכת הטכנולוגיה והכלכלה העולמית. שמחים להציג בפניכם ליין ביטוחים ייחודי ללקוחות אגם פתרונות. ביטוח סייבר

עושים לכם ‘סדר’ בביטוח רכב חשמלי ועמדות טעינה

קהילת אגם היקרה,עם בוא האביב אנו מאחלים לכם ולמשפחותיכם שמחה, שגשוג וצמיחה.אנו מקווים שתזכו לאינספור התחלות וחוויות חדשות, הגשמה עצמית, בחיים הפרטיים והעסקיים כאחד.

נכסים לא סחירים

לקוחות יקרים, כחברים בקהילת לקוחות אגם פיננסים, נרצה לשתף אתכם מעת לעת בכתבות מעניינות , בסקירות שוק ההון המתבצעות כל תקופה באפיקי השקעה חדשים,