תכנית חיסכון פנסיונית

ביטוח לעתיד בטוח!

האם עצרת אי פעם לחשוב ממה תתקיים כשתפרוש לפנסיה? נכון, בגילך קשה לך לדמיין את חייך כפנסיונר, אך מכיוון שתוחלת החיים התארכה מאד, חובה שתדאג לעצמך לחיסכון שיבטיח לך את רמת החיים שהתרגלת אליה גם בשנים הרבות שאחרי הפרישה. סוכנות הביטוח אגם פתרונות מזמינה אותך לקרוא עוד על האפשרויות העומדות בפנייך בכל הנוגע לפוליסת חיסכון פנסיוני ומדוע הוא נחשב להשקעה החשובה היותר שלך למען עתיד בטוח.
חיסכון פנסיוני הוא למעשה חיסכון לטווח ארוך שניתן לשלב בו ביטוח חיים.

קיימות ארבע דרכים בהן ניתן לצבור חיסכון פנסיוני: קופות גמל, קרנות פנסיה, ביטוחי מנהלים וקרנות השתלמות.

מדובר בחיסכון הנצבר בקופה על שמך לאורך שנים ולכן מומלץ להתחיל בו כבר בגיל צעיר כך שהסכום המצטבר יהיה משמעותי יותר. סכום הכסף יועבר לך או לבני משפחתך ויסייע רבות במקרים הבאים:

פרישה

– חיסכון פנסיוני הוא הבסיס הכלכלי שלך לאחר הפרישה, כאשר אינך עובד ומתפרנס יותר. במקרה כזה קיימות שתי אפשרויות לקבלת הסכום שנצבר: קצבה חודשית או סכום חד פעמי וזאת בהתאם לתאריך הצבירה, כללי המיסוי, סוג הכספים והתוכנית.

נכות

חיסכון פנסיוני נותן מענה כלכלי למצבים בהם המבוטח מאבד את כושר העבודה ואינו יכול לעבוד יותר עקב היווצרות מצב של נכות. חיסכון פנסיוני מאפשר למבוטח ובני משפחתו להתקיים בכבוד ללא צורך להשיג מקורות מימון נוספים.

מוות

במקרה של מוות נוצרת מציאות כלכלית חדשה עבור המשפחה. סכום הכסף של החיסכון הפנסיוני יבטיח שהמשפחה שלך תשמור על רמת החיים אליה הורגלה.
חיסכון מסוג זה חייב להיות מותאם לכל לקוח באופן אישי על פי צרכיו: האם הוא שכיר, שכיר בעל שליטה (לנו התמחות בתחום) או עצמאי, גובה משכורתו, מצבו המשפחתי, תכניותיו ורצונותיו לעתיד.

אנו סוכנות הביטוח אגם פתרונות מתמחים בהבנת השוני בין לקוח ללקוח והתאמה מדויקת של פוליסת ביטוח פנסיוני על פי צרכיו וזאת מתוך מגוון המוצרים שמציעות חברות הביטוח השונות.
בבואך לרכוש ביטוח פנסיוני תקבל אצלנו את השירות המקצועי, אדיב והאישי ביותר כך שתוכל להבטיח לעצמך עתיד בטוח.

רוצים לשמוע פרטים נוספים?

שירותים נוספים שאולי יעניינו אותך

משכנתא הפוכה היא הלוואה הניתנת לך בעבור שעבוד נכס. ההלוואה היא לכל מטרה ואין צורך להחזיר אותה במועד ידוע מראש.
תאריך היציאה לגמלאות מהווה נקודת זמן משמעותית ביותר עבור האדם הפורש. ההכנה לפרישה כוללת בניה חדשה של תקציב שוטף ותקציב להוצאות חד פעמיות, תזרים חודשי מתוכנן לפרישה מוצלחת.
פריסת מענק פרישה ופיצויים חייבים במס. בעת עזיבת מקום עבודה או פרישה, מומלץ לשקול לפרוס את מענקי הפרישה וכספי הפיצויים החייבים במס
פיצויים בקופות. השלמת חוב ותק פיצויים. פדיון ימי מחלה. פיצוי בגין אי הודעה על פרישה. מענק שנים עודפות. מענק הסתגלות. דמי שתיקה.
במידה והגעת לגיל פרישה אשה 62, גבר 67 – בדוק זכאותך להטבת מס משמעותית!!!
אל תזניח את עצמך : ניצול הטבות מס. הגנות ביטוחית, אובדן כושר עבודה. חוק פנסיית חובה.