תכלה שנה ו”קורונותיה” תחל שנה וברכותיה

שיתוף:

לפני תחילת השנה החדשה שתבוא עלינו לטובה, החלטתי הפעם לפנות אליכם לקוחות יקרים שלנו במסר אישי ומהלב

אז מה היה לנו השנה ?
קורונה, סגר, חל"ת, בחירות ושוב בחירות, הסכם שלום, ממשלה לא יציבה, חקירות, לכלוכים, בית שאן נגד הקיבוצים (נחל האסי), האשמות בין המגזרים השונים. עצמאיים ובעלי שליטה שאין מי "שסופר אותם " , האנשים השקופים בד"כ הפכו לגיבורים שלנו: שליחים, קופאיות, עובדי מחסן שבלעדיהם מה היינו עושים? הערכה לצוותיים הרפואיים , שירותי הרווחה וכ"ו. העולם הדיגיטלי שצבר תאוצה, עבודה מהבית, מודלים עיסקיים שהשתנו, תחזיות כלכליות סותרות ושונות, סדר פסח עם המשפחה בזום. מצבים שלא הכרנו – הלוויות ושבעה בלי יכולת להשתתף ולנחם, ריחוק גם מהקרובים ביותר עבורינו בשעות האחרונות בחייהם . בעולם הביטוח שלנו- חברות הביטוח ש "קפצו" על המציאה - וצמצמו מצבות כח האדם, והעבירו אלינו הסוכנים יותר ויותר פעולות והאיצו את הממשקים הדיגיטליים. וכרגיל נוכחנו לראות את רוח הנתינה והעזרה הנפלאה הקיימת בעם שלנו וגילנו אנשים מדהימים שמחפשים איך לעזור. ומה בסך הכל אנחנו רוצים ? פתאום הדברים שנראו לנו כלכך "בנאליים " כגון חתונה..אירוע..הופעה.. ואפילו סתם יום שישי בחיק המשפחה הפכו לדבר שבמציאות העכשווית ממש ממש לא מובנים מאליהם. אז גם קיבלנו פרופרוציות. והבנו שמה שאנחנו בסך הכל מבקשים/רוצים- זה בריאות איתנה !!!!! , פרנסה טובה, והיכולת לבלות עם משפחתנו וחברינו. אז נאחל לכולכם ולנו שבשנה החדשה, לכל הפחות נחזור לעידן שהכרנו לפני הקורונה. לרגל החג ריכזנו עבורכם בנקודות מספר נושאים אשר בהם חל שינוי השנה וימשיך לחול השינוי בעקבות הסדר העולמי החדש

ביטוח נסיעות לחול

ביטוחי נסיעות לחו"ל עברו שינויים ותוספות כגון: פיצוי וליווי בגין בידוד ולא רק עקב מחלה בפועל.

לשירותכם – חמ”ל קורונה שהשיקה חברת פספורט כארד. תוכלו להתעדכן כאן בכל עת על מצב התחלואה בעולם ולבחון מה מצב בכל אזור ואזור ובהתאם לכך לקבל החלטות.

למאמר המלא לחץ כאן.

ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוחי חיים ובריאות

הקורונה שינתה סדרי עולם , ועדיין למרות מליוני המקרים עדיין לא יודעים מספיק על המחלה ועל דרכי הריפוי ממנה. סביר מאוד שחברות הביטוח שחוששות מהלא נודע, יכניסו ברגע שיתאפשר להן חריגים ושאלות בהצהרת בריאות על קורונה. נכון להיום יש לנו לקוח שמקבל דרכנו פיצוי אובדן כושר עבודה בשל מחלת הקורונה. אנו מאחלים לו רפואה שלמה במהרה בימינו. אוכל לאמר מעדות ישירה עימו שהמחלה הזאת ממש לא פשוטה גם לאחר שיוצאים מסכנת החיים וכביכול כבר התסמינים חלפו. לכן- לא !!!! להתפתות לכל המוקדנים שמתקשרים אליכם לבצע שינוי או לענות לכל המודעות ש"מספרות" על הרפורמות שמוזילות לכם ביטוח. תשאירו פרטים ויבדקו לכם בחינם..... חשוב שתבינו: מה שבחינם, ממש לא בחינם! השינויים שנעשים ע"י מוקדים אלו אינם מקצועיים בלשון המעטה ובעיתיים מאוד. הביטוחים הקיימים לכם הם נכס עבורכם. מתבססים על מצב רפואי קיים. לא מבצעים שינויים לפני שמשוחחים ומתייעצים איתנו .

ביטוחי עסק וחבויות, וסייבר

בשל הקורונה עובדים רבים התחילו לעבוד מהבית. יש לתת את הדעת לשינויים הנדרשים באופי פוליסות הביטוח, הן של בתי העסק והן של ביטוחי הבית- שיכללו פעילות עיסקית. ישנן שאלות רבות בנושא חבות בית העסק כגון: חבות בגין אורח שנדבק בקורונה – האם זה אחריות בית העסק וכו וכו'.

בשל שינוי אופי העבודה והסגר- רמת התעבורה באינטנרנט עלתה פלאים והתרבו מקרי הסייבר. כיום זוהי אולי הסכנה הגדולה ביותר. דוגמא נוספת להתקפה שגרמה נזק גדול וההשבתה לחברת טאואר. לכתבה לחץ כאן.

לכתבה נוספת בנושא הסייבר לחץ כאן.

אנו שוב ממליצים להוסיף לכל ביטוח עסק או דירה ביטוח סייבר \ שגם יגן עליכם וגם ילווה בעת משבר – זה ממש חובה במערך ניהול הסיכונים של כל אחד בימינו.

למידע בנושא ביטוח סייבר לחץ כאן.

השקעות ושוק ההון, והשקעות אלטרנטיביות

משבר הקורונה הביא עימו טלטלה רבה בשווקים. חווינו ירידות תלולות בתחילת השנה שהשיא היה בחודש מרץ- מסלולים כלליים ירדו בכ 25%. ואילו כיום השוק כבר תיקן את עצמו, ובמסלולים מסויימים אף עבר את נקודת השיא בתחילת השנה. הכללים שלפיהם אנו פועלים שוב הוכיחו את עצמם - אסור "לברוח בעת המשבר " ומי שיוצא בפאניקה מקבע את ההפסד. השקעה לטווח ארוך או קצר, לקחת בחשבון התנודתיות השונה בין המסלולים, דגש לגופים יציבים בעלי יכולת השקעה מוכחת גם בעת משבר, אלוקציה נכונה של נכסים כולל נכסים לא סחירים. ולכל מי שמחפש אלטרנטיבה משוק ההון, לפני שמחפש לרכוש נכס נדל"ן- יש כיום קרנות ואפיקים מצויינים בשוק האלטרנטיבי עם תשואות גבוהות ביחס לאפיקים אחרים ועם בטחונות ברמה מאוד גבוה.

למידע בנושא הלוואות חברתיות ומסלולים ייחודים – לחץ כאן

להשקעה פנו אלינו להתייעצות בדבר האלטרנטיבות השונות.

פרישה

הערכות לפרישה מהעבודה במיוחד בימים אלו חשובה לאין ערוך! הטלטלה בשוק העבודה , השווקים תנודתיים והירידות בצבירות הפנסיוניות מחייבים כל אדם מעל גיל 55 להיערך נכון לפני פרישה. בחירת מסלול השקעה נכון, התאמת המסלול לצורך ניצול מקסימלי של אפשרויות החיסכון ,מיצוי הטבות המס ולא פחות חשוב שמירה על זכויות בעת פיטורין / יציאה לחל"ת הם רק חלק מהשיקולים שחובה להתייחס אליהם . בחודשים האחרונים ליווינו לא מעט מקרים שרק בזכות טיפול אישי דרכנו ותכנון נכון שעשינו הצלחנו לשמר את כספי הלקוחות ולא לאבד אחוזים גדולים מהחיסכון שנצבר לטובתם. גם בימים אלו ( ימי הקורונה) בהם לא מעט פעמים משרדים ממשלתיים לרבות משרדי מס הכנסה היו סגורים או עברו לעבודה במתכונת מצומצמת הצלחנו לבצע הסדרי פרישה רבים באופן מקוון. למדנו את הנושא הבנו כיצד נכון להתנהל מול הגופים השונים ואנו ערוכים ללוות את לקוחותינו בצורה מקצועית ועניינית גם עתה.

פנו אלינו להתייעצות והכוונה בנושאאל תקבלו החלטות לבד.

חשוב שתדעו, ישנן אפשרויות רבות של מיצוי זכויות בימים אלו – מול ביטוח לאומי, לשכת התעסוקה ועוד. חשוב לנו ללוות אתכם ולדאוג לעתידכם הפיננסי!

שירותים דיגיטליים גם עבורכם..

בבת אחת העולם עבר יותר ויותר לתקשורת דיגיטלית , כמה מתסכל זה יכול להיות .... לפעמים צריך לשוחח עם בן אנוש שיפעיל קצת הגיון מעבר לבוטים של הרובוטים.... אנחנו אצלנו לא שוקטים על השמרים. מפתחים בכל הכח את הערוצים הדיגיטליים עבורכם ומנגד תמיד פה בשבילכם.

נהג זמני – חידשנו עבורכם אונליין לחץ כאן להוספת נהג זמני.

אנו כאן לשירותכם בכל עת!

ולסיום במיוחד לאור הפתיחה הנוגה – למרות המצב כוחנו באחדותנו. לפחות בואו נדאג אחד לשני בקהילת אגם פתרונות.

השקנו בתקופת הקורונה בפייס שלנו – את קהילת אגם פתרונות- מפרגנים ללקוחות, לעסקים באגם, ניתן לפרסם על משרות ומקומות עבודה ולפרגן לכולם.

ניתן לציין רעיון לתרומה מיוחדת למשהו או למישהו שחשוב לכם.

תכלה שנה וקללותיה תחל שנה וברכותיה!

שלכם-

ארל’ה

ליין ביטוחים פיננסים

קהילת אגם היקרה, שווקי הביטוח בשנים האחרונות הולכים ומתפתחים בתמיכת הטכנולוגיה והכלכלה העולמית. שמחים להציג בפניכם ליין ביטוחים ייחודי ללקוחות אגם פתרונות. ביטוח סייבר

עושים לכם ‘סדר’ בביטוח רכב חשמלי ועמדות טעינה

קהילת אגם היקרה,עם בוא האביב אנו מאחלים לכם ולמשפחותיכם שמחה, שגשוג וצמיחה.אנו מקווים שתזכו לאינספור התחלות וחוויות חדשות, הגשמה עצמית, בחיים הפרטיים והעסקיים כאחד.

נכסים לא סחירים

לקוחות יקרים, כחברים בקהילת לקוחות אגם פיננסים, נרצה לשתף אתכם מעת לעת בכתבות מעניינות , בסקירות שוק ההון המתבצעות כל תקופה באפיקי השקעה חדשים,